Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

175,000 €


96 m2
2+1
3 dhoma
kati 3
1 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍Shitet apartament 2+1 te rruga Mine Peza.

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe totale: 95.8 m².

Organizohet ne:
♦️ Sallon ndenje,
♦️ Ambjent gatimi,
♦️ 2 dhoma gjumi,
♦️ Korridor,
♦️ 1 tualet me dritare,
♦️ Ballkon.
Shitet bosh.

✔ Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor i vitit 2023.
✔ Ndodhet ne nje zone te qete e pershtatshme per banim ose investim.
✔ Mund te trajtohet dhe me kredi.
✔ Disponon Certifikate Pronesie!


Per me shume detaje na kontaktoni ne nr.tone te telefonit!
💰 175.000 Euro

📍 Realty Partner Real Estate Company
📍 Adresa:Rr. Kavajes, Kompleksi Arlis, Square 21.
☎️0692031229
📧 emucodemi@gmail.com
🌐realty-partner.com/sq

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI