Apartament 1+1 me QERA tek Delijorgji

650 € në muaj


85 m2
1+1
2 dhoma
kati 2
1 tualete
Me qira

Përshkrimi:

⚜️Jepet apartament 1+1 me QERA tek Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajes

Siperfaqe: 85m2

Organizohet ne:
✅Sallon Ndenjie
✅Kuzhine + Ambient Ngrenie
✅1 Dhome gjumi
✅1 Tualet
✅1 Ballkon

✔Apartamenti eshte i arreduar me nje disajn shume modern dhe komfort.


Cmimi: 650€ / muaj (Opsion parkimi me kosto ekstra)

📞Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI