Shitet Seat Altea XL

4,500 €


manufacturing
Seat Altea
swap_driving_apps_wheel
185,000 km
water_drop
E zezë
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2007
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

Seat Altea XL ne gjendje shume te mire dhe funksionale. Me te gjitha opsionet dhe sherbime periodike te kryera ne kohe dhe me cilesi. Nje makine komode dhe e bollshme per te gjithe familjen. 185,000 Km origjinale( me prove).

Ervis Llupo
Nr. Tel: +355692209462 Postuar më: 9 Korrik 2024
KONTAKTO TANI