MAKINA ME QERA

0 € në muaj


manufacturing
E 220
swap_driving_apps_wheel
200,000 km
water_drop
E zezë
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2011
calendar_view_day
Shqiptare
Me qira

Përshkrimi:

SUPER MAKINA ME QERA
ME ÇMIMET ME TE MIRA NE TREG
SHUME MODELE
TELEFONO DHE KALO SUPER PUSHIME ME PAK LEK
0692983193
0672746377

Nesi
Nr. Tel: +355694676193 Postuar më: 9 Korrik 2024
KONTAKTO TANI