Nissan Micra 2010 Benzine/Gaz

3,800 €


manufacturing
Nissan Micra
swap_driving_apps_wheel
170,000 km
water_drop
E artë
local_gas_station
Benzin
auto_transmission
Manuale
calendar_month
2010
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

Nissan Micra
Viti 2010
Motor 1.6 benzin/gaz
Motorr me zinxhir shume i forte
Gazi i montuar ne fabrike te nissanit ne itali, kam dhe dokumentat perkatese
Kambio manuale
KM 170.000
Xhama elektrike
Kondicioner
Gjendje 10/10
Makin eshte ne super gjendje, shume e mirembajtur dhe e paster.
Çmimi 3800
Cel 069 99 777 40

Edi
Nr. Tel: +355699977740 Postuar më: 10 Korrik 2024
KONTAKTO TANI