SHITET CADY MAXI 2.0 TDI TEK BOSHT

1 €


manufacturing
Volkswagen Caddy
swap_driving_apps_wheel
216,000 km
water_drop
E zezë
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Manuale
calendar_month
2008
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

🇩🇪 - SHITET - VOLKSWAGEN CADY MAXI 2.0 TDI - MOTORR TEK BOSHT --HYGLINE VITI 2008- EURO 4 - NGJYRA E ZEZE NE RREZATIM DIELLI ESHTE ME PERLE - TAPICERI SHUME E PASTER -- KM 216 000 - XHAMA TE ZI ORIGJIANL FABRIKE - 2 CLESA - KAMBIO MANUALE 6 + R - DISJE ALUMINI - SENSORE SHIU DHE DRITASH - SISTEM RADIO CD NAVI AUX -- TIMON TRESH - XHAMA ELEKTRIK - SHIRITA INOKSI TEK DYERT - SENSOR PARKIMI MBRAPA - DY DYER ME SHINE PASAGJER SHOFER - CLIMA TRONIK -- KOMPJUTER - E ARDHUR NGA GJERMANIA DOGANE E PAGUAR - PER INFO KONTAKTO - NR - 0695488885 - JU FALEMINDERIT

AUTO JULI
Nr. Tel: +355695488885 Postuar më: 10 Korrik 2024
KONTAKTO TANI