SHITET OSE NDERROHET GL 350 CDI DESINGO

0 €


manufacturing
GL 350
swap_driving_apps_wheel
270,000 km
water_drop
Gri
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2015
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES - BENZ FULL FULL OPSION -GL 350 CDI -- NUK E KAP TAKSA LUKSIT - VITI 2015- VERSION SHUME E VECANTE NE LLOJIN E VET NGA FABRIKA . ORIGJINALE NE CDO DETAJ - KM 270.000 -- VERSIONI FACELIFT I MODELIT -- KAMBIO AUTOMATIKE 7G -- ME MARSHA NE TIMON F1 - >DISK TRONIK < PASQYRAT ME TREKENDSH⚠️ QE TE INFORMOJNE KUR TI DO TE KALOSH NE KORSINE E SHPEJTESISE KUR MAKINA ESHTE NE HECJE NE AUTOSTRADE + NE QYTET - TIMON ME DRIDHJE QE TE INFORMON KUR KALON VIJAT E BARDHA - TIMON ME NGROHJE - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - AIR MATIC ULJE NGRITJE SIPAS TERRENIT MALOR DHE FUSHOR - XHAMA TE ZI ORIGJINAL -- FENERET BI - XENON - INTELLIGENT LIGHT - SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA - BUTON START STOP - HAPJE ME SHENJEN E GISHTIT -- RADIO / CD / NAVI / GPS / BLUETOTH AUDIO / DVD - TAVAN XHAMI PANORAMIK - KAMERA PARKIMI PARA 360 ( 7 LLOJE POZICCIONESH QE MUND TI SHIKONI NE FOTO)+ KAMRA MBRAPA - SENSOR PARKIMI -NGJYRA ESHTE GRI E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT PERLE - TAPICERI E ZEZE LEKURE DESINGO SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -SEDILJE ME MEMORIE - DISQJE ALUMINI R 20 GOMA 95% - EURO 5 - BAGAZH ME BUTON - BEDANA ANSORE - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR I MADH 5D - PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - PASQYRA ELEKTRONIKE + PALOSJE - NUK KA NEVOJ PER AS NJE SHERBIM - PER INFO KONTAKTO NR 069 54 8888 5 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN

AUTO JULI
Nr. Tel: +355695488885 Postuar më: 10 Korrik 2024
KONTAKTO TANI