Jeep Wrangler 3.6Benzine 2015 Cabrio

45,000 €


manufacturing
Audi 100
swap_driving_apps_wheel
72,000 km
water_drop
E bardhë
local_gas_station
Benzin
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2015
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

Jeep Wrangler Rubicon 4x4 OFFROAD
*Viti 2015 ne leje
*Motorr 3.6 benzine
* 72.000milje
*Kabriolet dhe i shoqeruar me dyer+mushama
*OffRoad i pershtatshem per cdo lloj terreni pa problem
*Kamio Automatike
*Ekran i madh touchscreen multifunksional
*Shkallet anesore me korent
*Amortizatore Fox
*Kamer parkimi
*Organellë perpara me pult
*Full Led para dhe mbrapa
Makina eshte ne gjendje perfekte , e mbajtur per qejf dhe eshte per ata qe ja dine vleren ketij modeli, cdo detaj +extra duken dhe ne foto.
*Dokumenta te rregullta shqiptare , targa me perzgjedhje.
*Mundesi nderrimi +/-
Whatsapp

Jeep
Nr. Tel: +355693410085 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI