Të gjetura:

...
Ne lungomare

Gjetur ne lungomare duket ce eshte kafsh shtepiake.

Elvis
+355692091837

2 Qershor 2024 - 22:48:42

...
IPHONE i gjetur!

Iphone i gjetur tek Ura e Tabakeve. Personi qe e ka humbur ose ata qe e njohin tme kontaktojne: 0698112281

Anxhelo Bregu
+355698112281

2 Qershor 2024 - 09:21:35

...
Qen I humbur

Pershendetje. Ky qenushi ka ca dite qe rri neper rruge te elbasanit duket qe I humbur Nese I ka humbur dikujt ky qeni rri posht universitetit a.xhuvani posht te fastfoodet

Albert
+355696386636

2 Qershor 2024 - 01:09:02

...
Karte ID dhe karte debiti

Kam gjetur 1 karte identiteti dhe karte debiti prane attica lounge, stadiumi dinamo Nr i tel 0692806969

Arlind
+355692806969

1 Qershor 2024 - 11:07:50

...
Kam gjetur nje portofol dhe e kam len te moncheri tek piramida

Kam gjetur nje portofol tek moncheri qe ndodhet tek piramida emri djalit eshte keidi selmanaj

Irsid
+355697681078

29 Maj 2024 - 20:22:49

...
Gjetje celesash makine.

Dje ne stadiumin Air Albania kemi gjetur nje pale celesa makine .

Ardit
+355684204358

27 Maj 2024 - 16:42:21

...
Byrzilik

Pershendetje, kam gjet kte byrzilikun perball karburantit tek ringu ne zog tzi aty ku rrin taksiat. Dua tja jap atij ce i ka humbur, gjith te mirat.

Blerim
+355698682007

25 Maj 2024 - 16:10:06

...
Patent , karte banke

Kam gjetur nje patent dhe nje karte banke

Ilda
+355688457774

22 Maj 2024 - 14:15:35

...
Tel i gjetur

Ne ane te rruges te kavajes kam gjet nje hajfon 11 pro

Emiljano
+355697828151

21 Maj 2024 - 20:39:04

...
Portofol

Eshte gjetur tek Street Food tek sheshi Skenderbej

Kelvina
+355697773962

18 Maj 2024 - 22:08:14

...
Iphone i gjetur

Eshte gjetur sot ne sheshin Skendebej nje Iphone dhe e kam dorezuar ne Komisariatin Nr4 ne Tirane. Me poshte do bashkangjis edhe foto te tel dhe pronari i tel mund te shkoje ta terheqe atje.

Linda
+355693224546

18 Maj 2024 - 22:01:26

...
Celesa makine

Te liqeni Tiranes

Ermelinda bendi
+355697508879

18 Maj 2024 - 20:19:39

...
Kulete e humbur

E gjeta ne qender . Ka nje karte identiteti dhe nje abone brenda . Mund ta marri djali tek nabucco lounge ktu tek galeria tek 17 nentori

Jona
+3554183885

18 Maj 2024 - 19:47:38

...
telefon i gjetur

kam gjetur nje telefon dje ne rrugen janos hunyadi

xh
+355696471272

14 Maj 2024 - 07:23:19

...
A është kjo macja juaj?

Kjo mace eshte gjetur ne astir, ne 12/05/23. Mund te ket ren nga ballkoni, gjithsesi pasi e cova ne spital eshte me mire. Te me kontaktoj pronari ju lutem. Ka kte kolar te zi/te kuqe me nje top te kuqe.

Zafira
+355694606593

13 Maj 2024 - 10:06:42

...
Kufje tek piramida

Kufje sony te zeza tek nje stol tek piramida

Subuwuu
+355688179724

13 Maj 2024 - 00:59:05

...
Portofol me para dhe karta brenda

Pershendetje, kane harruar kete portofol me karta brenda dhe para, tek Gelateri “FABRIKA” Bulevardi Zogu I perballe Conad.

Fabrika
+355686629559

12 Maj 2024 - 22:18:08

...
A eshte kjo macja juaj? 🐈

Kjo mace ka humbur ne kompleksin Golden Park tirane. Pronari te me kontaktoje

Anxhela
+355695730208

9 Maj 2024 - 14:18:05

...
Celes Makine

Kete celses e kam gjetur prane kryqezimit nene tereza

Erisa
+355682523307

6 Maj 2024 - 19:07:27

...
Byrzylyk floriri

Byrzylyk floriri ku jane te shenuar 4 emra. Gjetur prane kopshtit zoologjik

Andi Gjeli
+355696224974

6 Maj 2024 - 10:37:25