Të humbura:

...
Nje papagall i humbur

Diten e djeshme, date 13 prill ka humbur nje papagall femer ne zonen e Medreses. Kush e ka pare ose e ka gjetur te me kontaktoj ne numrin 0695110649. Ofroj shperblim per kedo qe e ka gjetur!

Em
+355695110649

14 Prill 2024 - 14:45:04

...
Targe automojeti

Pershendetje si jeni? Sot nga dreka kam humbur nje targe automojeti . Ju lutem kush e gjen te me kontaktoj.

Erion
+355697763239

14 Prill 2024 - 13:54:04

...
Targe makine

Me ka humbur njera targe dje ne Tr..ju lutem kush mund ta kete gjetur te me shkruaje..flm

Ilirjan
+355696619394

14 Prill 2024 - 11:19:51

...
Unaze e humbur

Pershendetje, Me ka humbur nje unaze qe ka vlere per mua (nuk eshte flori). Mund te me ket rrene ne nje nga kompanit e taksive qe nuk e mbaj mend emrin dje per rrugen e bere nga blloku tel kodra prifit. Ose kush mund ta ket gjetur te kodra prifitit qe mund te me kete rene kur kam zbritur. Te lutem nese dikush e ka pare apo e ka gjetur te me kontaktoj. Ka edhe shperblim. Faleminderit!

Buena
+355697534452

13 Prill 2024 - 22:09:54

...
Kerkoj nje telefon te humbur

Telefoni ka humbur ne 13 prill 2024 ne zonen Kutalli Dimal Berat , telefoni permban cdo informacjon, numer telefoni dhe fotografi. I lutem personin qe e ka gjetur qe ta kthej dhe do te mari nje shperblim.

Rrapi
+355682984517

13 Prill 2024 - 21:41:02

...
Humbur cante e vogel dore

Canta eshte harruar tek stolat tek liqeni i farkes,rreth ores 18:30 13 prill,kerkojme Vetem dokumentat

Kristjana
+355688753617

13 Prill 2024 - 19:32:22

...
Humbje portofoli

Ju lutem me ka humbur portofoli sot ne Durres. Ngjyre jeshile e erret. Nuk ka problem per parate por ju lutem karten e identitetit dhe patenten nese ka mundesi personi qe e ka gjetur. Do ju falenderoj shume.

Suela Dedja
+355696934605

13 Prill 2024 - 18:07:43

...
Celsa

Kan humbur njepal celsa makine ne afersi te shkolles bujqesore ne korce , kush me ndihmon ti gjej normal qe do te ket shperblim

Altin
+355684343001

13 Prill 2024 - 17:13:31

...
Kartë ID

Kam gjetur një Kartë ID gjatë pedonales

Arlinda
+35596819207

13 Prill 2024 - 15:49:35

...
Macok

Ka humbur nje macok 4 muajsh British tek kompleksi Kontakt sot 14/04/2024 Tirane ju lutem nes ee gjeni kontaktoji ne +355 69 243 7610

esti Zaimaj
+355692437610

13 Prill 2024 - 15:44:15

...
Celsa makine

Kane humbur njepal celsa makine ne afersi te shkolles bujqesore korce , kush i gjen do e shperblej me gjith qef

Altin
+355684343001

13 Prill 2024 - 01:22:59

...
iphone 12

Na ka humbur nje iphone 12 pro aot ne oren 8 te mbremjes tek sheshi autobusave te kamzes ne qender. Lutemi te na riktheni telefonin ose te pakten te marrim vetem kontaktet nr teli : 0692330274

ajna
+355692330274

12 Prill 2024 - 22:07:15

...
Portofol

Ka humbu portofoll me patente karte identiteti brenda tek liqeni i Farkes nga ana veriore

Ardian
+355685533444

12 Prill 2024 - 21:01:48

...
Humbje xhaket me celsat makines

Pershendetje sot me date(1 nga ora 3) me am humbur nje up I do me Celsa e Makins minikuper me ka humbug nag zone Ali ddem Pazari ri Kushdo qe e ka gjet tme kontaktoje ne nr(0695385884).

Shaqir krrashi
+355695385884

12 Prill 2024 - 20:47:45

...
portofol i humbur

sot reth ores 2:10-2:15 me ka humbur nje kulete tek rruga per tek kryqi i kuq ne don bosko.Te kioska.Ju lutem kush e gjen ka shperblim sepse mnevojiten kartat e dokumentat ka emrin nandi alezaj

nandi
+355683421513

12 Prill 2024 - 16:58:24

...
Cels i humbur

Pershendetje, kam humbur çelsin e motorit, hera e fundit qe kam ndezur motorin ka qene ne Durres tek qendra tregtare BlueStar dhe kam vazhduar per Tirane, qelesi eshte sistem i ri me kod dhe pasi ndizet motori ecen dhe pa qeles! Çelesi ka nja varese te zeze qe shkruan Triumph Nese dikush e gjene do kete shperblim padyshim dhe ju lutem me lajmeroni ne kete numer celulari +38344236266 (whatsapp & viber)

Arlind Celina
+38344236266

12 Prill 2024 - 16:40:27

...
Kam humbur Macen

Sot ne mengjes ka humbur macja jone ka rene nga ballkoni rruga Pinari siper Botanikut. Macja eshte e afrueshme, quhet Mara, 1 vit e 2 mauj, race siameze e badh me nuanca gri. Rreth qafe ka nje qafore roze si ne foto. Ju lutem nese e keni pare diku na kontaktoni ne numer celulari ose wahtsapp: +355 69 409 0004

Meti
+355693055113

12 Prill 2024 - 13:26:54

...
Portofol

Sot me darke ka humbur nje portofol meshkujsh ngjyre jeshile afer zones se lokal Ujvara te stadiumi Dinamo . Ka brenda nje sasi te konsiderueshme lekesh dhe shume dokumente e karta qe jane teper te rendesishme , ju lutem kush e gjen ka e nje shperblim .

Erald
+355695771390

11 Prill 2024 - 22:01:01

...
Portofol i humbur

Prsh , Sot me date 11 rreth ores 12:10 me ka humbur portofoli me karte dhe patente gjermane si dhe nje shume Lekesh ne kashar tek EcoHydrogen sapo kalon topchannel .. kam siguruar kamerat e nje biznesi dhe dy cuna qe ishin me nje fugon albeni kane parkuar aty dhe kan pare portofolin qe me ka rene dhe e kane mare … Video eshte dhe me fytytat e atyre dy personave … ju bej thirrje te mi kthejne pasi i kam shum te rendesishme dokumentat gjermane . Do kene dhe shperblim ! 0693533435 Kleo Begolli ky eshte nr im

Kleo
+355693533435

11 Prill 2024 - 16:25:50

...
TARG E HUMBUR

Me ka humbur targa ne zonen e lezhes ose shkoder

Lushaj lushaj
+355699119427

11 Prill 2024 - 16:06:30