Të humbura:

...
Humbje portofoli

Ka humbur nje portofol i zi afer lokali Trinity ne Zog te zi.Kishte brenda gjithe dokumentat personale.Tel:0694512481

Orges
+355694512481

19 Prill 2024 - 15:15:50

...
Kulete e Humbur

Sot ka humbur nje kulet e vogel diku nga zona e Don Boskos deri ne fillim te rruges se durrsit Kuleta ngjyre blu te ndezur brenda kishte celsa karte identiteti me emrin Uendi B. dhe karte palestre. Tel: 0693018655

Uendi
+355693018655

19 Prill 2024 - 14:03:22

...
Leke te humbura

Dije ne dreke rresh ores 12:46 min ,afer Poliklinikes Elbasan,na kane humbur 3 Mln leke te vjetra,te mbledhura me llastik(ishin leke qe po shkonim ne banke te benim pagese).Aty ndaluam me makine ,siduket na kane rene nga xhepi mbrapa qe i kishim.Afer nesh ishin dy vajza qe po shihnin ..,dhe ne na beri pershtypje..,Tani do ti lutesha shume tna i kthenin leket pa bere ne denoncim ne polici,dhe pa i nxjerre kamerat .Nr jone eshte 0697277252

Evis
+355698774700

19 Prill 2024 - 13:47:37

...
Celesa te humbura

Nje djale me biciklete i veshur me te zeza dhe kishte kufje i rane nga xhepi celesat tek liqeni i thate ne oren 22:00

Megi
+355682998839

18 Prill 2024 - 22:16:36

...
Papagall

Pershendetje JOQ. Dje ne zonen e shengjinit ne rrugen per Kune na ka ikur nga shpia ky papagalli qe eshte ne foto, Dhe nuk eshte kthyer mo ne shpi! Kush do qe e gjen Dhe na jep informacion do kete shperblim. Nr 0674423819

Uran Doda
+355674423819

18 Prill 2024 - 19:04:17

...
Portofol

Siper restorant freskut.ka rreth ores 12 ka humbur portofol .ne rrug nacionale drejt dajtit.mbrenda ka dokumenta me rendesi.si dhe 140 mij lek te vjetra.ju lumet kush e ka gjet te mari ne nr tl 0695856670 .ka karten e indetitet Me emrin Arian koci

Dashuriekokoshi
+355693524842

18 Prill 2024 - 15:36:11

...
Portofol

Isha duke ecur ne ne qender dhe me ka ren nje portofol ju lutem vetem dokumentet te me kthejne kushdo qe e ka gjetur

Fleogert Gjinaj
+355683811514

18 Prill 2024 - 13:04:38

...
Ka humbur qeni

Date 17.04.2024 rreth ores 12:20 ne Plepa, Durres prane karburant Kastrati eshte par qeni per here te fundit. Nga kamerat duket nje makine VW e zeze qe ka ndaluar dhe mar qenin

Robert Alushi
+355692040140

18 Prill 2024 - 11:34:15

...
Range Rover

Pershendetje eshte vjedhur Nje Range Rover Sport i vitit 2015 ne zonën e Durrësit, Lagja 12 ,Rruga Neki Libohova, ne Date 17-04-2024 ora 4:00 Kush ka informacion Te kontaktoj ne Nr e tel: +355 69 633 0743 Per kete Informacion Do ju shperblem, Faleminderit

Armando Nebiaj
+355693193885

17 Prill 2024 - 22:29:00

...
Kam gjetur nje kone

Duket i paster dhe i mesuar

Amadeo
+355697998790

17 Prill 2024 - 17:57:53

...
Unaz e humbur

Me ka humbur nje unaz me gjel ne kisht te lacit ne oren 15:30 Dt 16/4/2024 kush e kthen ka shperblim

Ledi
+355689522119

16 Prill 2024 - 17:00:18

...
Qen I humbur

Përshëndetje Më ka humbur qeni ne rrugen e burgut rreth ores 3 e gjys,quhet Charli dhe eshte 5 vjeç Kush e ka parë do ju lutesha të më njoftonin jam me dy fëmi t vegjël që nuk më rrin dot pa të. Shpërblim për këdo që me sjell Charlin 0696767377

Ana
+355696767377

15 Prill 2024 - 23:58:45

...
Humbur pashaport dhe celsa

Pershendetje diten e shtune pasdite me ka humb pashaporta (me veshje roze) dhe celsat (zona Delijorgji ose TEG). Nr kontakti +355 68 553 0911 Faleminderit!

Sidorela Skenderaj
+355697255505

15 Prill 2024 - 22:55:45

...
Portofol i humbur

Ka humbur ky portofol tek Casa Italia me date 13 prill. Ju lutem kush e ka gjetur te me ktheje ose lere tek informacioni i casa italias vetem kartat dhe patenten. 0694077340

Elona Ikikardes
+355672070058

15 Prill 2024 - 20:01:04

...
Portofol i humbur

Pershendetje! Sot ne autobusin e linjes Kinostudio me ka humbur nje portofol i vogel ne ngjyre te zeze dhe pjesa brenda eshte roze! Ju lutem nese e gjeni me kontaktoni pasi kam te gjitha kartat qe me nevojiten (karte studenti, karte identiteti dhe patente) dhe nuk e kam mundesine ti beje dhe njehere nga e para.🙏🏻Portofoli eshte me zinxhir dhe me hapje, pak a shume i njejte si ky ne foton me poshte.

Gejsa
+355676695178

15 Prill 2024 - 19:39:48

...
Portofol i humbur

Prsh kam humbur nje portofol dje nga ora 10:10-10/40 mundet te mket ra ose ne urbanin e institutit ose rruges anash lebon der te pallati i ringut Nr tel 0693130851 Pavlo Brunga

Pavlo
+355693130851

15 Prill 2024 - 13:02:19

...
Byrzylyk i humbur

Humbur ne fillim te rruges Don Bosko byrzylyl floriri

Alba
+355697490283

15 Prill 2024 - 09:14:11

...
Portofol i humbur ne zonen e astirit

Ka humbur nje portofol ne zonen e astirit. Brenda ka pasur 2 karta banke, patent, passaport dhe 700+ euro. Mjetet e identifikimit jane ne emrin e Dejvis Metushi. Nese dikush e ka gjetur. Do lutesha tte me kthenit dokumentat, pasi e di qe leket nuk i kthen kush. 0694864734

Dejvis Metushi
+355694864734

15 Prill 2024 - 08:52:12

...
Portofol i humbur

Ne date 14.04 rreth ores 19 afer Well ne Astir me ka humbur portofoli, Nqs e gjen dikush tel ne +355677348777

Blerta Kapllani
+355677348777

15 Prill 2024 - 00:06:43

...
Portofol i humbur tek liqeni artificial

Diten e sotme kam humbur portofolin tek liqeni artificial ne fund ku merren bicikletat per xhiro afer me shkollen Wilson. Portofoli eshte katror i zi dhe brenda ka patenten dhe karta dhe nje foto te djalit tim Ju lutem kush e ka gjetur te me kontaktoje.

Enes
+355676027552

14 Prill 2024 - 23:38:16