Të humbura:

...
Byzylyk bebesh i humbur

Ka humbur nje byzylyk floriri te liqeni ne Tirane, eshte me emrin e nje femije Erajda dhe daten e lindjes 19.12.2019, ka dhe nje flutur dhe shenje infiniti. Nuk kushton vlera sa kushton kujtimi pasi eshte dhurata e pare e lindjes. Kush e ka gjetur lutemi te na e ktheje dhe kundrejt nje pagese. 0698997137. Faleminderit

Erajda
+355698997137

18 Korrik 2024 - 15:46:39

...
Me ka humbur portofoli

Pershendetje Me ka humbur nje portofol ne Tirane , besoj brenda autobusit te Tiranes se Re,ju lutem publikojeni ! Inicialet ne karta jane A.K Vendlindja Tirane, 2004. Nuk me intereson vlera monetare qe ka brenda ju lutem nese dijush e gjen me duhen vetem kartat. Shum faleminderit !

Alesio
+355692301333

18 Korrik 2024 - 13:26:16

...
Portofol i Humbur

Pershendetje me ka humbur portofoli i zi ne 21 te rruga Federik Shiroka Afer Supermarket Joena ose ne hyrje te tregut ushqimor Rruga Hamdi Pepo. Kushdo qe mund ta kete gjetur te mbaj Leket qe jane brenda vetem me duhen kartat edhe patenta Nr. cel. 0692736335 Ju faleminderit

Lulzim Dardha
+355692736335

18 Korrik 2024 - 11:50:51

...
Dokument me rendesi

E km gjetur pran dyqanit tim ne 21dhjetori , ka dy dite qe ka humbur e kam nxjerr ne rrjetet e mija sociale asnje ska pyetur ose ta njoh personin , km prit mos vij njeri te pyes po ska ardh askush , shpresoj ta shikoj zonja !

Denada
+355692080509

17 Korrik 2024 - 23:40:48

...
Targe Automjeti e humbur

Me date 16.07.2024 ka humbur kjo targa e mjetit AB536NN. Eshte i lutur nese dikush e ka gjetur te njoftoje ne kete nuner tel: +355695454065. Ju falemnderit.

Olti
+355695454065

17 Korrik 2024 - 00:17:14

...
HUMBJE ÇELESI MAKINE

Kam humbur sot ne Tirane nje celes makine Toyota dhe disa celesa te tjere bashke . Nese i keni gjetur ju lutem kontaktoni ne nr 0692741413. Do jua shperblej.

Nertila
+3556987999991

16 Korrik 2024 - 19:58:33

...
Portofol me dokumentet brenda

Tek bashkia elb. Parkimi. Kam dokumente italiane brenda personale dhe te femijeve. Ju lutem kush e ka gjetur per vesh lekeve brenda qe ishin mjaftueshem jap edhe demshperblim.

Anisa
+355696290992

16 Korrik 2024 - 10:02:18

...
Portofol

Tek bashkia elb. Me interesojn vetem dokumentet. Parat qe ka mund ti mbani.

Anisa
+355696290992

15 Korrik 2024 - 23:28:05

...
Telefon i humbur

Kam humbur telefonin Redmi 12 i zi me cover trasparent tek plazhi Portez ne Durres.

Greta
+355699202926

15 Korrik 2024 - 23:27:37

...
ka humbur celsesi i makines

Pershendetje!me humbur nje celses makine te kopeshti botanik te xhamia me ka rene ne asfalt prane koshave te kryqezimi te xhamia e kopeshtit botanik!ju lutem kush e ka mare te ma ktheje se do kete shperblim patjeter

Saimir
+355672744637

15 Korrik 2024 - 10:09:31

...
SYZE GUESS

ne dat 18 qershor nga ora 3 e mbasdites me kan marr syzet Guess te banjat e qendres tregtare RING, nese ka mundesi ai qe i ka marr ti kthej, ka dhe shperblim, me shum per vleren sentimentale se mi ka ber dhurat e dashura

Resi
+355696109153

15 Korrik 2024 - 01:15:04

...
Humbur

Pershendetje me ka humbur pjesa e kokes se nje plumbi varse e di qe ndoshta seshte shum e cmuar per ju por qe per mua ka domethenie te madhe … shpresoj qe dikush mund ta gjej edhe pse eshte do jet thuajse e pamundur sepse eshte vogel shikoni ne foto . nqs mund ta postoni ju faleminderit .Nje demshperblim per personin qe e gjen . Zona e spilles Plazh , nga resort Bleta deri tek Blu Mare .

Endrit
+355864288967

13 Korrik 2024 - 15:04:29

...
humbur cels makine mercedes benz

kam humbur nje celses mercedes benz ne zonen e kopeshtit botanik tek xhamia prane koshave

Saimir
+355672744637

13 Korrik 2024 - 14:52:57

...
Humbur qeni

Qeni i humbur ne zonen e shkozet tek xhamia Kaf me kollare ne qaf me nr e pronarit , kush e gjen ka shperblim te mire

Endi R
+355682030200

13 Korrik 2024 - 14:24:00

...
Humble telefoni

Sot ne oren 8 kam humbur ne plepa durres telefonin me klluf me shqiponje dhe me nje shume lekesh kush e ka mare ju lutem te kontaktoje ne numrin me poshte

Anonim
+355693567945

12 Korrik 2024 - 23:13:59

...
Humbje Portofoli

Pershendetje, Sot me daten 12/07/2024 kam humbur nje portofol besoj se e kam humbur tek lagja malezjan ngjit me terminalin. Brenda ka dokumenta Greke me emrin Kristian K. Ju lutem nqf e gjeni te me kontaktoni jepet dhe shperblim.

Kristian Kocli
+355693232557

12 Korrik 2024 - 18:58:32

...
Macok i humbur

Ka humbur nje macok ngjyre xhinger tek kryqezimi i 21 dhjetorit. Macoku eshte rreth 7 muajsh dhe quhet Flufi. I pergjigjet emrit te tij. Nese dikush na ndihmon ta gjejme do t'i ofrojme dhe nje shperblim. Shume faleminderit. Numri i telefonit 0692365470

Rudina
+355672624029

11 Korrik 2024 - 15:43:41

...
Humbur cant dore meshkujsh

Diten e djeshme pas ores 12 te darkes ka humbur nje cant meshkujsh ne zonen e rrethrrotullimit te shkozes Personi qe e ka gjetur do ju luteshim te na kontaktonte sepse brenda ka dokumenta te rendesishme Ka dhe shperblim 0697562123

El
+355697562123

11 Korrik 2024 - 10:37:54

...
Syze dielli Prada

Pershendetje. Kam humbur sot tek qendra tregtare TEG, ne dhomat e proves se Zares nje pale syze dielli te zeza Prada rreth ores 18:30. Jane dhurate dhe kane shume rendesi e vlere per mua. Do i lutesha personit qe i ka gjetur qe ti ktheje sepse jane kujtim dhe do kete nje shperblim. Kontakt: 0692055530 Faleminderit.

Gerla Hoxha
+355692055530

10 Korrik 2024 - 22:39:17

...
Iphone 12 me kase blu

Pershendetje Tek Parku Lojrave te Brryli perball Martenitet ka humbur nje telefon iphone 12 me kase blu Do i lutesha personit qe e ka gjetur per shkak te kujtimeve qe ndodhen ne celular te babait te humbur para pak kohesh, dhe ne pamjen e pare te telefonit gjenden dy beba,Lutem te na kthehet telefoni dhe personit do i mundesoj nje tjeter telefon te ngjashem vetem per xhestin.(Foto ilustruese por jo telefoni)Ju lutem me kontaktoni ne nr 0674975108

Alesia Zenuni
+355674975108

9 Korrik 2024 - 21:03:38